Wed, 10 Apr 2013 12:45:00 GMT

Yeni bilgisayarlar

Yeni bilgisayarınız çok çarpıcı olacak


Dönüştürülebilir bilgisayar
 

Hangisini seçerseniz seçin, yeni bilgisayarınız daha fazlasını başaracak ve sizi daha ileriye taşıyacak. En yeni tabletler hafif, son derece hızlı ve daha fazla taşınabilirlik için daha uzun pil ömrüne sahip. Dönüştürülebilir cihazlar size bir tabletin stil ve hareketliliğini veriyor ve bir klavye takılarak tüm gücüyle bir dizüstü bilgisayar haline gelebiliyor. Hepsi bir arada bilgisayarlarımız ise masaüstü bilgisayarına yeni bir güç ve stil düzeyi getiriyor.

Radikal şekilde güncelleştirilmiş tasarımlar, daha fazla ham işlem gücü, dokunma özellikli ekranlar ve on saniyenin altında başlatma süreleriyle, bilgisayarlar için yepyeni bir çağ başlıyor.
 

Her yerde tarzınızı yansıtın

Duralumin gibi yenilikçi ve çok hafif malzemelerle ve güzel bir tasarıma yeni bir bakışla odaklanarak üretilen yeni Windows tabletleri ve dizüstü bilgisayarları, çantanıza girmeye ve sizinle her yere gitmeye hazır.

Birçok yeni tablet ve dizüstü bilgisayar, ekranı eğdiğinizde veya döndürdüğünüzde uygulamalarını etkinleştiriyor, aydınlatma koşullarındaki değişikliklere otomatik olarak uyum sağlıyor ve hatta iki cihazı birbirine değdirerek fotoğraf veya web sayfası paylaşmanıza olanak tanıyor.

Dizüstü bilgisayar

 

Büyük ekranın keyfini çıkarın


Hepsi bir arada bilgisayar

Hepsi bir arada bilgisayarın yandan görünümü
 
Yeni masaüstü ve hepsi bir arada bilgisayarlar evinize ve ofisinize yeni ve şık bir görünüm kazandırıyor. Çok büyük miktarlarda depolama alanı ve çok hızlı tepki veren işlem gücü ile masaüstü bilgisayarınızın tam gücünden ve hızından yararlanmakla kalmayacak, aynı zamanda hiç olmadığı kadar ince, hafif ve daha şık tasarımlı bir bilgisayara sahip olacaksınız.
 

Yeni nesil masaüstü ve hepsi bir arada bilgisayarların çoğu, fare ve klavyenin duyarlılığını ve denetimini dokunmatik ekranın eğlencesi ve esnekliğiyle birleştiriyor.

Başlamak için hemen bir tane edinin: Windows RTBilgisayarlar
 

Windows RT Bilgisayar
 

İnce, hafif ve gerçekten olağanüstü uzun bir pil ömrüne sahip Windows RTbilgisayarlar, hareketli bir yaşam için tasarlanmıştır. RT bilgisayarlar, uyku modundayken bile bağlantıda kalırlar, kaldığınız yerden hızlıca devam ederler ve hem dokunmatik hem fare ve klavye kullanımı için mükemmel tasarlanmışlardır. Windows RT yalnızca indirdiğiniz uygulamalar ile çalışır ve ayrıca Posta, Kişiler, Mesajlaşma, Fotoğraflar, SkyDrive, Müzik ve Video gibi harika yerleşik uygulamalar içerir, bu sayede iletişimde kalabilir ve eğlenebilirsiniz.

Her Windows RT bilgisayarı Microsoft Office Ev ve Öğrenci 2013 RT ile birlikte geldiğinden, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote ile daha fazlasını yapabilirsiniz. Ek bilgi için Office Ev ve Öğrenci 2013 RT ürün sayfasına bakın.
 

Windows RT Bilgisayar

Windows RT Bilgisayar

 

İçeriği Windows 8 sitesinde görüntülemek için tıklayın.

 

Reklam